Co wyróżnia naszą firmę

Nasi trenerzy mogą pochwalić się już kilkuletnim doświadczeniem, dzięki czemu może zagwarantować, że oferujemy szkolenia, dzięki którym pracownicy skutecznie przyswajają nową wiedzę i umiejętności. Mamy najlepszych trenerów, co potwierdza między innymi tytuł MVP (Most Valuable Professional) nadawany przez Microsoft. Ten honorowy tytuł potwierdza, że należymy do społeczności ludzi aktywnie zajmujących się technologią. Ale nie tylko, MVP przyznawany jest osobom, które nie tylko posiadają olbrzymie zasoby wiedzy technicznej, kluczowym kryterium tej nagrody jest to, że te osoby muszą chętnie i często dzielić się swoją wiedzą. My z przyjemnością robimy to podczas naszych szkoleń.

Szkolenia IT- to się opłaca

Jest co najmniej kilka powodów, dla których warto szkolić swoich pracowników. Ważne są szkolenia branżowe, ale nie bez znaczenia jest też wiedza i umiejętności z zakresu narzędzi wykorzystanych w pracy. Narzędzia takie jak komputery i odpowiednie oprogramowanie będą poprawić efektywność pracy tylko jeśli pracownicy będą potrafili z nich korzystać. Tylko pracownik, który będzie potrafił właściwie posługiwać się swoimi narzędziami pracy, będzie to robił sprawniej i wydajniej. Ważne jest  też to, że dobrze wyszkoleni pracownicy zdecydowanie rzadziej popełniają błędy. A to oznacza, że firma nie musi tracić czasu, zasobów ani pieniędzy na ich naprawę.

 

Wzrost efektywności pracy, to tylko jeden z powód, dla których warto stawić na szkolenia i nie jedyny, który przekłada się na wyższe wyniki firmy. Pracownicy, którzy uczestniczą w szkoleniach opłacanych przez pracodawcę czują się docenieni, rośnie ich zaangażowanie i lojalność. A to w prostej linii przekłada się na niższą fluktuację kadr. Dzięki temu firma nie ponosi kosztów, ani ponownej rekrutacji, ani wdrożenia nowego pracownika. A te zwłaszcza w przypadku specjalistów bywają bardzo wysokie. Ponadto pracodawcy, którzy inwestują w rozwój swoich pracowników są lepiej postrzegani na rynku pracy. Dzięki temu powiększenie zespołu o wartościowego specjalistę jest dużo prostsze.