marcin szeliga

Marcin Szeliga

Filozof danych. Od 2006 roku nieprzerwanie wyróżniany tytułem Microsoft Most Valuable Professional w kategorii Data Platform. Prelegent na wielu europejskich konferencjach i spotkanych grup pasjonackich. Autor książek i artykułów poświęconych platformie danych Microsoft, w bestsellera „Data Science i uczenia maszynowe”, PWN 2017. Niezależny konsultant, wykładowca i architekt pracujący na co dzień z SQL Server i Azure. Entuzjasta i popularyzator uczenia maszynowego.

damian widera

Damian Widera

Od 18 lat zajmuje się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem aplikacji wykorzystujących platformy: .NET, SQL Server oraz Oracle oraz budowa frontednu w Anngular 6 z użyciem type scrpit. Jest także trenerem, programistą, administratorem baz danych, twórcą dokumentacji oraz analitykiem biznesowym. Jest współautorem książki “Serwer SQL 2008. Administracja i programowanie”. Speaker na wielu konferencjach branżowych. Posiada certyfikaty firmy Microsoft: MCT, MCITP-DBA, MCITP-DD, MCSD.NET, od 2009 roku nieprzerwanie tytułem tytuł MVP w kategorii SQL Server (obecnie Data Platform)

andrzej kukula

Andrzej Kukuła

Niezależny konsultant z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży IT. Architekt rozwiązań infrastrukturalnych, bazodanowych, systemów BI, oprogramowania biznesowego oraz rozwiązań HA klasy Enterprise. Zajmuje się rozwiązywaniem problemów związanych z SQL Server, w tym optymalizacją wydajności oraz budową frontednu w Anngular 6 z użyciem type scrpit. Biml Expert. Lider lokalnego oddziału PASS w Katowicach. Prelegent na konferencjach krajowych i międzynarodowych. Certyfikowany MCSE, MCITP, MCTS.

grzegorz stolecki

Grzegorz Stolecki

Swoją przygodę z informatyką rozpoczynał 30 lat temu pisząc programy w języku BASIC na domowy komputer Commodore C64. Na stałe związał się jednak ze światem baz danych relacyjnych i wielowymiarowych, przechodząc stopniowo od dBase i Clipper poprzez ulubiony SQL Server aż do big data i NoSQL. Od lat dziewięćdziesiątych zeszłego stulecia zajmuje się fascynującym światem uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji. Specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu aplikacji analitycznych i raportowych szczególnie w obszarach planowania, budżetowania, controllingu oraz analiz finansowych.

mariusz mol

Mariusz Mol

Pasjonat programowania i technologii informatycznych. Od 18 lat Programista C#, VB.net, VB for application. Członek Data Comunity. Tworzy frontend aplikacji w Anngular 6 z użyciem type scrpit. Menedżer Kierunku Informatyka oraz Kierownik Zakładu Dydaktycznego Informatyki WSB Chorzów.